
Wholesale Jewelry Copper Real Gold Electroplated Zircon Flower Geometric Pendant Necklace Light Luxury Elegant Clavicle Chain
Wholesale Jewelry Copper Real Gold Electroplated Zircon Flower Geometric Pendant Necklace Light Luxury Elegant Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 33g |
Original: $3.23
-65%$3.23
$1.13More Images





Wholesale Jewelry Copper Real Gold Electroplated Zircon Flower Geometric Pendant Necklace Light Luxury Elegant Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 33g |























