
Wholesale Jewelry Copper Zircon Set Plants Flowers Shell Gourd Pendant Set For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Shape | Women's |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 37g |
Original: $2.58
-65%$2.58
$0.90More Images






Wholesale Jewelry Copper Zircon Set Plants Flowers Shell Gourd Pendant Set For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Shape | Women's |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Shape | Women's |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 37g |























