
Wholesale Jewelry Copper Zirconia Alphabet Necklace Fashion Light Luxury Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,A,B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,M,N,O,P,Q,R,S,T,U,V,W,X,Y,Z |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 15g |
Original: $4.63
-65%$4.63
$1.62More Images






Wholesale Jewelry Copper Zirconia Alphabet Necklace Fashion Light Luxury Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,A,B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,M,N,O,P,Q,R,S,T,U,V,W,X,Y,Z |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,A,B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,M,N,O,P,Q,R,S,T,U,V,W,X,Y,Z |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 15g |























