
Wholesale Jewelry Cross Alloy Pendant Electroplated Geometric Unisex Clavicle Chain Necklace
Wholesale Jewelry Cross Alloy Pendant Electroplated Geometric Unisex Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Cross,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.43
-65%$1.43
$0.50More Images





Wholesale Jewelry Cross Alloy Pendant Electroplated Geometric Unisex Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Cross,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Cross,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























