
Wholesale Jewelry Cross Titanium Steel Mixed Gemstone Pendant Necklace With Electroplating Simple Design
Wholesale Jewelry Cross Titanium Steel Mixed Gemstone Pendant Necklace With Electroplating Simple Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $1.19
-65%$1.19
$0.42More Images





Wholesale Jewelry Cross Titanium Steel Mixed Gemstone Pendant Necklace With Electroplating Simple Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























