
Wholesale Jewelry Elegant Retro Stereo Flower Iron Necklace Set For Women Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 29g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images










Wholesale Jewelry Elegant Retro Stereo Flower Iron Necklace Set For Women Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 29g |























