
Wholesale Jewelry Fashion Geometric Emerald Zircon Necklace 316L Stainless Steel 18K Gold Plated For Women
Wholesale Jewelry Fashion Geometric Emerald Zircon Necklace 316L Stainless Steel 18K Gold Plated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $3.63
-65%$3.63
$1.27More Images






Wholesale Jewelry Fashion Geometric Emerald Zircon Necklace 316L Stainless Steel 18K Gold Plated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























