
Wholesale Jewelry Flower Geometric Alloy Ring Multipiece Set For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Alloy |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 20g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images























Wholesale Jewelry Flower Geometric Alloy Ring Multipiece Set For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Alloy |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Alloy |
| Style | High-End,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 20g |























