
Wholesale Jewelry Geometric Copper Snake Bone Chain Pendant Necklace For Women With Electroplating Treatment
Wholesale Jewelry Geometric Copper Snake Bone Chain Pendant Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $4.25
-65%$4.25
$1.49More Images





Wholesale Jewelry Geometric Copper Snake Bone Chain Pendant Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























