
Wholesale Jewelry Geometric Iron Chain Shell Alloy Imitation Pearl Starfish Pendant Clavicle Necklace Electroplated
Wholesale Jewelry Geometric Iron Chain Shell Alloy Imitation Pearl Starfish Pendant Clavicle Necklace Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Shell + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 29g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images








Wholesale Jewelry Geometric Iron Chain Shell Alloy Imitation Pearl Starfish Pendant Clavicle Necklace Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Shell + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Shell + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 29g |























