
Wholesale Jewelry Geometric Metal Artificial Crystal Stacked Necklace And Earrings With Electroplating For Women
Wholesale Jewelry Geometric Metal Artificial Crystal Stacked Necklace And Earrings With Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,See Details |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images





Wholesale Jewelry Geometric Metal Artificial Crystal Stacked Necklace And Earrings With Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,See Details |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,See Details |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























