
Wholesale Jewelry Geometric Pattern Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Necklace For Women
Wholesale Jewelry Geometric Pattern Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 50g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images


















Wholesale Jewelry Geometric Pattern Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 50g |





















