
Wholesale Jewelry Geometric Polymer Clay And Acrylic Handmade Crossbody Long Necklace With Smiley Starfish Pendant And O Word Chain
Wholesale Jewelry Geometric Polymer Clay And Acrylic Handmade Crossbody Long Necklace With Smiley Starfish Pendant And O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Polymer Clay Acrylic Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Acrylic |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 55g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images





Wholesale Jewelry Geometric Polymer Clay And Acrylic Handmade Crossbody Long Necklace With Smiley Starfish Pendant And O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Polymer Clay Acrylic Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Acrylic |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Polymer Clay Acrylic Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Acrylic |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 55g |























