
Wholesale Jewelry Geometric Stainless Steel Football World Cup Pendant Dripping Oil Ochain Necklace Unisex
Wholesale Jewelry Geometric Stainless Steel Football World Cup Pendant Dripping Oil Ochain Necklace Unisex
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 22g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images















Wholesale Jewelry Geometric Stainless Steel Football World Cup Pendant Dripping Oil Ochain Necklace Unisex
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 22g |





















