
Wholesale Jewelry Geometric Style Irregular Turquoise Coin Necklace Iron Chain Acrylic Alloy Electroplated
Wholesale Jewelry Geometric Style Irregular Turquoise Coin Necklace Iron Chain Acrylic Alloy Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Acrylic + Turquoise + Alloy |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images





Wholesale Jewelry Geometric Style Irregular Turquoise Coin Necklace Iron Chain Acrylic Alloy Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Acrylic + Turquoise + Alloy |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Acrylic + Turquoise + Alloy |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |























