
Wholesale Jewelry Geometric Titanium Steel Casting Ring With Electroplating
| Gender | Casting Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Casting Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images








Wholesale Jewelry Geometric Titanium Steel Casting Ring With Electroplating
| Gender | Casting Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Casting Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Casting Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Casting Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























