
Wholesale Jewelry Geometric Wooden Shell Stainless Steel Handmade O Chain Necklace Unisex Hiphop Style
Wholesale Jewelry Geometric Wooden Shell Stainless Steel Handmade O Chain Necklace Unisex Hiphop Style
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Shell Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images























Wholesale Jewelry Geometric Wooden Shell Stainless Steel Handmade O Chain Necklace Unisex Hiphop Style
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Shell Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Shell Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |





















