
Wholesale Jewelry Hip Hop Style Star Pendant Necklace Zinc Alloy Ball Chain Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images










Wholesale Jewelry Hip Hop Style Star Pendant Necklace Zinc Alloy Ball Chain Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |























