
Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric Quadrilateral Copper Inlaid Zircon Electroplated Pendant Necklace And Earrings Set For Women
Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric Quadrilateral Copper Inlaid Zircon Electroplated Pendant Necklace And Earrings Set For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images









Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric Quadrilateral Copper Inlaid Zircon Electroplated Pendant Necklace And Earrings Set For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |























