
Wholesale Jewelry Light Luxury Titanium Steel Geometric Electroplating Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images







Wholesale Jewelry Light Luxury Titanium Steel Geometric Electroplating Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























