
Wholesale Jewelry Men's Imitation Pearl Chain Geometric Style Alloy Pendant Handmade Necklace
Wholesale Jewelry Men's Imitation Pearl Chain Geometric Style Alloy Pendant Handmade Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 43g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Wholesale Jewelry Men's Imitation Pearl Chain Geometric Style Alloy Pendant Handmade Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 43g |























