
Wholesale Jewelry Metal Alloy Copper Geometric Letters Numbers Text Electroplating Clavicle Chain Necklace For Women
Wholesale Jewelry Metal Alloy Copper Geometric Letters Numbers Text Electroplating Clavicle Chain Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | High-End Feel,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 1g |
Original: $2.20
-65%$2.20
$0.77More Images










Wholesale Jewelry Metal Alloy Copper Geometric Letters Numbers Text Electroplating Clavicle Chain Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | High-End Feel,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | High-End Feel,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 1g |























