
Wholesale Jewelry Metal Alloy Iron Chain Acrylic Beads Gravel Star Shape Electroplating Multilayer Stacked Tassel Necklace For Women
Wholesale Jewelry Metal Alloy Iron Chain Acrylic Beads Gravel Star Shape Electroplating Multilayer Stacked Tassel Necklace For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Acrylic Beads + Gravel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Wholesale Jewelry Metal Alloy Iron Chain Acrylic Beads Gravel Star Shape Electroplating Multilayer Stacked Tassel Necklace For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Acrylic Beads + Gravel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Acrylic Beads + Gravel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |























