
Wholesale Jewelry Metal Opal Heart Shape Diamond Ring For Women
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images



Wholesale Jewelry Metal Opal Heart Shape Diamond Ring For Women
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |























