
Wholesale Jewelry Metal Starfish Shell Imitation Pearl Necklace Copper Chain Alloy Pendant Electroplating Geometric Style
Wholesale Jewelry Metal Starfish Shell Imitation Pearl Necklace Copper Chain Alloy Pendant Electroplating Geometric Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Minimalist |
| Weight | 27g |
Original: $2.77
-65%$2.77
$0.97More Images





Wholesale Jewelry Metal Starfish Shell Imitation Pearl Necklace Copper Chain Alloy Pendant Electroplating Geometric Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Minimalist |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Minimalist |
| Weight | 27g |























