
Wholesale Jewelry Metal Wood Bead Leather Alloy Geometric Handmade Unisex Hiphop Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Leather Alloy Wood Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Leather Wood Beads Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 25g |
More Images




Wholesale Jewelry Metal Wood Bead Leather Alloy Geometric Handmade Unisex Hiphop Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Leather Alloy Wood Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Leather Wood Beads Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Leather Alloy Wood Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Leather Wood Beads Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 25g |























