
Wholesale Jewelry Morganite Ring Copper Geometric Electroplated 18K Rose Gold
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Us Code 9 |
| Style | Pastoral Style,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images





Wholesale Jewelry Morganite Ring Copper Geometric Electroplated 18K Rose Gold
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Us Code 9 |
| Style | Pastoral Style,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Us Code 9 |
| Style | Pastoral Style,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























