
Wholesale Jewelry Natural Style Flowers Artificial Zircon Ochain Ladies Clavicle Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images





Wholesale Jewelry Natural Style Flowers Artificial Zircon Ochain Ladies Clavicle Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























