
Wholesale Jewelry Niche Geometric Leather Wax Alloy Clavicle Chain With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Wire Ccb Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images







Wholesale Jewelry Niche Geometric Leather Wax Alloy Clavicle Chain With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Wire Ccb Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Wire Ccb Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |























