
Wholesale Jewelry Retro Baroque Style Imitation Pearl Stacked Metal Geometric Pendant Necklace For Women
Wholesale Jewelry Retro Baroque Style Imitation Pearl Stacked Metal Geometric Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |
Original: $2.60
-65%$2.60
$0.91More Images





Wholesale Jewelry Retro Baroque Style Imitation Pearl Stacked Metal Geometric Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |























