
Wholesale Jewelry Retro Fashion Geometric Alloy Pendant Snake Bone Chain Electroplated Women's Necklace
Wholesale Jewelry Retro Fashion Geometric Alloy Pendant Snake Bone Chain Electroplated Women's Necklace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 126g |
Original: $5.36
-65%$5.36
$1.88More Images




Wholesale Jewelry Retro Fashion Geometric Alloy Pendant Snake Bone Chain Electroplated Women's Necklace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 126g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 126g |























