
Wholesale Jewelry Retro Heart Alloy Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |
Original: $3.50
-65%$3.50
$1.22More Images





Wholesale Jewelry Retro Heart Alloy Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |























