
Wholesale Jewelry Retro Imitation Pearl Geometric Pattern Handmade Necklace
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 45g |
More Images





Wholesale Jewelry Retro Imitation Pearl Geometric Pattern Handmade Necklace
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 45g |























