
Wholesale Jewelry Retro Oblate Imitation Pearl Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Ochain For Women
Wholesale Jewelry Retro Oblate Imitation Pearl Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl,Copper Chain Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Wholesale Jewelry Retro Oblate Imitation Pearl Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl,Copper Chain Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl,Copper Chain Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |























