
Wholesale Jewelry Retro Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Pattern Electroplating Necklace For Women
Wholesale Jewelry Retro Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Pattern Electroplating Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $5.16
-65%$5.16
$1.81More Images







Wholesale Jewelry Retro Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Pattern Electroplating Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















