
Wholesale Jewelry Retro Style Alloy Geometric Cow Head Clavicle Necklace For Women With Electroplating Treatment
Wholesale Jewelry Retro Style Alloy Geometric Cow Head Clavicle Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images




Wholesale Jewelry Retro Style Alloy Geometric Cow Head Clavicle Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |























