
Wholesale Jewelry Retro Style Butterfly Alloy Pendant Jewelry With Electroplating For Women
Wholesale Jewelry Retro Style Butterfly Alloy Pendant Jewelry With Electroplating For Women
| Chain Style | Fishing Line |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images






Wholesale Jewelry Retro Style Butterfly Alloy Pendant Jewelry With Electroplating For Women
| Chain Style | Fishing Line |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Fishing Line |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























