
Wholesale Jewelry Retro Style Stainless Steel Water Wave Chain Pendant Necklace With English Letters And Constellation Pattern And Electroplating Design
Wholesale Jewelry Retro Style Stainless Steel Water Wave Chain Pendant Necklace With English Letters And Constellation Pattern And Electroplating Design
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.46
-65%$2.46
$0.86More Images
























































Wholesale Jewelry Retro Style Stainless Steel Water Wave Chain Pendant Necklace With English Letters And Constellation Pattern And Electroplating Design
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















