
Wholesale Jewelry Retro Style Star 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace For Women
Wholesale Jewelry Retro Style Star 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.43
-65%$2.43
$0.85More Images












Wholesale Jewelry Retro Style Star 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























