
Wholesale Jewelry Retro Vintage Style Geometric Alloy Ochain Multilayer Pearl Necklace For Women
Wholesale Jewelry Retro Vintage Style Geometric Alloy Ochain Multilayer Pearl Necklace For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
More Images




Wholesale Jewelry Retro Vintage Style Geometric Alloy Ochain Multilayer Pearl Necklace For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























