
Wholesale Jewelry Set Copper Heartshaped With Zircon And Mixed Gem Inlay For Women Love Pattern
Wholesale Jewelry Set Copper Heartshaped With Zircon And Mixed Gem Inlay For Women Love Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Lady,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images






Wholesale Jewelry Set Copper Heartshaped With Zircon And Mixed Gem Inlay For Women Love Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Lady,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Lady,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |























