
Wholesale Jewelry Set Snakeshaped Aluminum Alloy And Alloy Band With Plexiglass Mirror For Female
Wholesale Jewelry Set Snakeshaped Aluminum Alloy And Alloy Band With Plexiglass Mirror For Female
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Aluminum Alloy |
| Style | Middle Ancient Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $7.33
-65%$7.33
$2.57More Images





Wholesale Jewelry Set Snakeshaped Aluminum Alloy And Alloy Band With Plexiglass Mirror For Female
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Aluminum Alloy |
| Style | Middle Ancient Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Aluminum Alloy |
| Style | Middle Ancient Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |























