
Wholesale Jewelry Simple Geometric Alloy Resin Pearl Necklace With Electroplating And Diamondembedded
Wholesale Jewelry Simple Geometric Alloy Resin Pearl Necklace With Electroplating And Diamondembedded
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| English Name | Necklace |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Pendant Material | Resin |
| Style | Simple,Stylish |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Original: $1.35
-65%$1.35
$0.47More Images




Wholesale Jewelry Simple Geometric Alloy Resin Pearl Necklace With Electroplating And Diamondembedded
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| English Name | Necklace |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Pendant Material | Resin |
| Style | Simple,Stylish |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| English Name | Necklace |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Pendant Material | Resin |
| Style | Simple,Stylish |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |























