
Wholesale Jewelry Simple Geometric Iron Splicing Tassel Yshaped Snake Bone Chain Necklace With Electroplating
Wholesale Jewelry Simple Geometric Iron Splicing Tassel Yshaped Snake Bone Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 37g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images














Wholesale Jewelry Simple Geometric Iron Splicing Tassel Yshaped Snake Bone Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 37g |























