
Wholesale Jewelry Simple Geometric Mixed Gemstone Setting Copper Pendant O Word Chain Electroplating Women's Necklace
Wholesale Jewelry Simple Geometric Mixed Gemstone Setting Copper Pendant O Word Chain Electroplating Women's Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images









Wholesale Jewelry Simple Geometric Mixed Gemstone Setting Copper Pendant O Word Chain Electroplating Women's Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |























