
Wholesale Jewelry Simple Letter Pendant Necklace Copper Mixed Gem Inlay Zircon Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 7g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images
























































Wholesale Jewelry Simple Letter Pendant Necklace Copper Mixed Gem Inlay Zircon Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 7g |























