
Wholesale Jewelry Simple Multilayer Cross Alloy Ochain Necklace For Women With Geometric Pattern And Diamond Design
Wholesale Jewelry Simple Multilayer Cross Alloy Ochain Necklace For Women With Geometric Pattern And Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 12g |
More Images




Wholesale Jewelry Simple Multilayer Cross Alloy Ochain Necklace For Women With Geometric Pattern And Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 12g |























