
Wholesale Jewelry Simple Round 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Pendant Necklace With Letter Pattern And Electroplating For Women
Wholesale Jewelry Simple Round 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Pendant Necklace With Letter Pattern And Electroplating For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.86
-65%$2.86
$1.00More Images



























Wholesale Jewelry Simple Round 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Pendant Necklace With Letter Pattern And Electroplating For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























