
Wholesale Jewelry Simple Snake Bone Chain Alloy Pendant Necklace With Animal Zodiac Design And Electroplating
Wholesale Jewelry Simple Snake Bone Chain Alloy Pendant Necklace With Animal Zodiac Design And Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images











Wholesale Jewelry Simple Snake Bone Chain Alloy Pendant Necklace With Animal Zodiac Design And Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























