
Wholesale Jewelry Simple Style Copper O Chain Pendant Necklace With Diamond Shape And Mixed Gemstone Setting And Electroplating
Wholesale Jewelry Simple Style Copper O Chain Pendant Necklace With Diamond Shape And Mixed Gemstone Setting And Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 7g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images





Wholesale Jewelry Simple Style Copper O Chain Pendant Necklace With Diamond Shape And Mixed Gemstone Setting And Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 7g |























